oferta

Firma Cateringowe LIVINIO już od 10 lat specjalizuje się w organizowaniu cateringu podczas bankietów, biesiad, konferencji, szkoleń, przyjęć okolicznościowych, spotkań integracyjnych, imprez sportowych, kulturalnych czy artystycznych.

Przygotowując ofertę na nasze usługi cateringowe chętnie pomagamy i służymy radą w doborze ilości oraz rodzaju zarówno potraw, jak i napojów. Z przyjemnością doradzimy jakie potrawy wybrać, aby pasowały do charakteru imprezy. Posiadamy rozbudowane menu, jednak jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne życzenia. Nasze usługi cateringowe mogą mieć charakter kompleksowy, poza samym cateringiem i obsługą pomożemy państwu również w pełnym zaplanowaniu waszej imprezy, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, zadbamy o oprawę muzyczną i fotograficzną.

Obsługujemy cateringowe wydarzenia na terenie całego Śląska, począwszy od małych spotkań, po duże imprezy masowe. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, sprzętowym i logistycznym do obsługi imprez na kilka tysięcy osób. Odpowiednia ilość obsługi i sprzętu pozwala nam zapewnić catering spełniający oczekiwania naszych klientów.

Menu jest dobierane indywidualnie podczas spotkania i ustalania szczegółów państwa przyjęcia lub imprezy. W naszej ofercie znajdziecie państwo m.in. menu regionalne, wegetariańskie, tematyczne, oraz menu na ważne wydarzenia rodzinne uwzględniające państwa gusta, podkreślające charakter uroczystości niezależnie od tego czy będzie to przyjęcie w domu czy grill w ogrodzie czy kameralne spotkanie firmowe lub w gronie przyjaciół.

Przygotujemy dla państwa szeroką ofertę cateringową zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dotychczas dla naszych klientów organizowaliśmy catering podczas takich wydarzeń jak:

 • Konferencje i szkolenia
 • Spotkania biznesowe
 • Targi i ekspozycje
 • Imprezy integracyjne
 • Imprezy firmowe dla pracowników
 • Plenerowe imprezy masowe
 • Jubileuszowe spotkania firmowe

Dla klientów indywidualnych oferujemy szeroką ofertę cateringową w domu klienta oraz w naszych restauracjach podczas takich wydarzeń jak:

 • Wesela i przyjęcia plenerowe lub w restauracji
 • Przyjęcia okolicznościowe w naszych lokalach
 • Komunie
 • Chrzciny
 • Urodziny i imieniny
 • Spotkania prywatne w domu (Home Catering)
 • Imprezy Jubileuszowe
 • Przyjęcia okolicznościowe

CATERING DLA FIRM

To szeroka oferta przekąsek koktajlowych, i potraw z których można skomponować własne Menu zarówno na spotkaniach biznesowych, bankietach czy imprezach firmowych. Zorganizujemy dla państwa profesjonalny catering obejmujący przerwy kawowe z przekąskami, lunch i kolację biznesowe lub bankiety. Realizowaliśmy dotychczas już kilkaset cateringów dla firm z naszego regionu, nasza dotychczasowa praca została docenione wielokrotnie przez naszych klientów o czym świadczą nasze referencje i poświadczenia.

BUFETY KAWOWE

Potrzebujecie Państwo zorganizować przerwę kawową lub niewielki poczęstunek w państwa biurze lub firmie? Jesteśmy odpowiedzią na Państwa potrzeby!Posiadamy spore doświadczenie w cateringu kawowym oraz kanapkowym. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który doskonale dopełnia całości usługi, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o filiżanki, talerzyki czy łyżeczki. Zajmujemy się kompleksową obsługą cateringową takich wydarzeń, od początku do końca.Zaufało nam wiele Śląskich firm i instytucji, my wykonaliśmy swoją pracę na 110% i to zaowocowało tym, że współpracujemy z nimi do dziś. Państwa firma może liczyć na równie wysoki poziom obsługi cateringowej. Za każdym razem stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

IMPREZY PLENEROWE

Znaczną częścią świadczonych przez nas usług stanowią różnego rodzaju imprezy plenerowe oraz pikniki. Jako jedna z niewielu firm cateringowych jesteśmy w stanie zorganizować i obsłużyć imprezę na kilka tysięcy osób.Nasza oferta obejmować może również kompleksową organizację całej imprezy plenerowej/pikniku. Posiadamy dostęp do bardzo atrakcyjnych i przede wszystkim sprawdzonych lokalizacji. Nasi specjaliści zajmą się stworzeniem odpowiedniego scenariusza i zadbają o odpowiednie dekoracje imprezy. Posiadamy dostęp do w pełni profesjonalnej, idealnie naświetlonej oraz nagłośnionej sceny, dzięki czemu wszelkiego rodzaju występy na pewno pozostaną w pamięci gości na długi czas.Nasze doświadczenie w organizacji imprez plenerowych oraz profesjonalizm podparte rekomendacjami otrzymanymi od dotychczasowych klientów, są gwarantem tego że impreza zorganizowana przez naszą firmę, spełni Państwa wszystkie oczekiwania.

WESELA

Przyjęcie weselne to bez wątpienia wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Dlatego proponujemy oryginalną formę organizacji waszego przyjęcia weselnego w plenerze jak na przykładzie wesela na Dworku im. Marii Płonowskiej w Krzykawce lub w Parku na Zielonej w Dąbrowie Górniczej.

Catering Livinio © 2019